button-3896

Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії (54017, м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд.59), згідно із положенням ст. 20 Закону України «Про театри та театральну справу» та ст.21 Закону України «Про культуру» формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі; відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497 (текст Порядку розміщено на офіційному веб-сайті Верховної Ради України та Міністерства культури України)

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:


1. «Актор театру вищої категорії» – 1 штатна одиниця;
2. «Актор театру І категорії» – 1 штатна одиниця;
3. «Актор театру ІІ категорії» – 1 штатна одиниця
4. «Артист – вокаліст вищої категорії» - 1 штатна одиниця;
5. «Артист-вокаліст ІІ категорії» – 1 штатна одиниця;
6. «Артист балету І категорії» – 1 штатна одиниця;
7. «Артист балету ІІ категорії» – 2 штатні одиниці;
8. «Артист оркестру вищої категорії» (труба) – 1 штатна одиниця;
9. «Артист оркестру ІІ категорії» (альт) – 1 штатна одиниця;
10. «Репетитор з балету» – 1 штатна одиниця.


Форма працевлаштування – контрактна.


«Актор театру вищої категорії»
Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного напрямку підготовки та досвід роботи за професією актора театру І категорії не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча індивідуальність; професійна майстерність; вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; виконання головних ролей у виставах театру.


«Актор театру І категорії»
Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного напряму підготовки; для магістра – без вимог до стажу роботи; для спеціаліста - стаж роботи за професією актора ІІ категорії не менше 1 року; бакалавра – не менше 2 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру.

«Актор театру ІІ категорії»
Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах.


«Артист – вокаліст вищої категорії»
Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного напряму підготовки та досвід роботи за професією артиста-вокаліста І категорії не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги. Володіння виразними голосовими, музичними і сценічними здібностями; висока виконавська майстерність; яскрава творча індивідуальність; виконання головних ролей у виставах театру.


«Артист – вокаліст ІІ категорії»
Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги. Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання партій і ролей другого і третього плану.

«Артист балету І категорії»
Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта відповідного напряму підготовки, для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста, бакалавра - стаж роботи за професією артиста балету (театру) ІІ категорії не менше 2 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги. Професійна майстерність; яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності; виконання значних і групових танцювальних номерів в оперетах і музичних комедіях, технічно складних номерів у виставах усіх жанрів.


«Артист балету ІІ категорії»
 Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги. Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; добрі хореографічні, музичні, сценічні здібності, професійна підготовка; виконання ансамблевих танців та участь в масових сценах у спектаклях всіх жанрів.

«Артист оркестру вищої категорії» (труба)
Кваліфікаційні вимоги: Повна вища освіта відповідного напрямку підготовки та досвід роботи за посадою артиста оркестру І категорії не менше трьох років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: Відмінні музичні здібності; високий рівень техніки та музичної культури виконання; досконале володіння навичками читання оркестрових партій з аркуша; виконання сольних партій своєї групи інструментів.


«Артист оркестру ІІ категорії» (альт)
Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта відповідного напряму підготовки без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: Добрі музичні здібності;  необхідна професійна підготовка для виконання оркестрових партій; володіння навичками оркестрового виконання.

«Репетитор з балету»
Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Конкурсна програма: проведення уроку з артистами балету (класичний екзерсис), співбесіда.

Перелік додаткової інформації за бажанням конкурсанта:
1. Резюме.
2. Інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні 3 роки у довільній формі: репертуар, виконані номери, портфоліо.
3. Копії документів про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях,
рецензії, відгуки.
4. СD та DVD- записи.
Адреса, за якою подаються документи: 54017, м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59. 
Кінцевий строк прийняття документів: 25 червня 2021 р.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:

 Дата проведення конкурсу – 26 червня 2021 р.

 Місце проведення конкурсу: м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59. 

 Конкурс проводиться в один день у два етапи:

  • перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 26 червня 2021 р. о 12:00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Дунаєва,буд. 59, Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії;
  • другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу (вимоги до претендентів), 26 червня 2021 р., о 14:00 за адресою:  м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59, Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії.

Початок реєстрації  кандидатів на заміщення вакантної посади – об 11:00. 

Для довідок: (0512) 47-92-72 (відділ кадрів).

 Електрона адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з поміткою «Конкурс»).

 *Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

** Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з МАУТД та МК та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

***Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.