button-3896

Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії (54017, м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд.59), згідно із положенням ст. 20 Закону України «Про театри та театральну справу» та ст.21 Закону України «Про культуру» формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі; відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497 (текст Порядку розміщено на офіційному веб-сайті Верховної Ради України та Міністерства культури України)

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- «Актор театру І категорії» – 2 штатні одиниці;
- «Актор театру ІІ категорії» – 1 штатна одиниця;
- «Артист-вокаліст ІІ категорії» – 1 штатна одиниця;


Форма працевлаштування – контрактна.                  

«Актор театру І категорії»
Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного напряму підготовки; для магістра – без вимог до стажу роботи; для спеціаліста - стаж роботи за професією актора ІІ категорії не менше 1 року; бакалавра – не менше 2 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру.

«Актор театру ІІ категорії»
Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання
ролей у виставах.

Конкурсна програма для «Актора театру» (вища, І та ІІ категорія):
монолог; вірш або байка; пісня; танець.

«Артист – вокаліст ІІ категорії»

Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги. Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання партій і ролей другого і третього плану.


Конкурсна програма «Артист-вокаліст» (ІІ категорія):виконання 2-х музичних творів, різних за жанром; акапельний спів; читання прозового чи поетичного тексту; хореографічний рух.
Перелік додаткової інформації за бажанням конкурсанта:


1. Резюме.
2. Інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні 3 роки у довільній формі: репертуар, виконані номери, портфоліо.
3. Копії документів про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки.
4. СD та DVD- записи.

Адреса, за якою подаються документи: 54017, м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59. 
Кінцевий строк прийняття документів: 27 червня 2022 р.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:

 Дата проведення конкурсу – 28 червня 2022 р.

 Місце проведення конкурсу: м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59. 

 Конкурс проводиться в один день у два етапи:

  • перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 28 червня 2022. о 12:00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Дунаєва,буд. 59, Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії;
  • другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу , 28 червня 2022 р., о 14:00 за адресою:  м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59, Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії.

Початок реєстрації  кандидатів на заміщення вакантної посади – об 11:00. 

Для довідок: (0512) 47-92-72 (відділ кадрів).

 Електрона адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з поміткою «Конкурс»).

 *Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

** Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з МНАУТД та МК та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

***Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.