button-3896

Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії (54017, м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59), згідно із положенням ст. 20 Закону України «Про театри та театральну справу» та ст.21 Закону України «Про культуру» формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі; відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497 (текст Порядку розміщено на офіційному веб-сайті Верховної Ради України та Міністерства культури України)

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1. «Актор театру І категорії» – 2 штатні одиниці;

2. «Актор театру ІІ категорії» – 2 штатні одиниці;

3. «Артист балету І категорії» - 1 штатна одиниця;

4. «Завідувач художньо-постановочної частини» - 1 штатна одиниця.

Форма працевлаштування – контрактна.

«Актор театру І категорії»
Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного напряму підготовки; для магістра – без вимог до стажу роботи; для спеціаліста - стаж роботи за професією актора ІІ категорії не менше 1 року; бакалавра – не менше 2 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру.

«Актор театру ІІ категорії»
Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання
ролей у виставах.

«Артист балету І категорії»
Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта відповідного напряму підготовки, для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста, бакалавра - стаж роботи за професією артиста балету (театру) ІІ категорії не менше 2 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги. Професійна майстерність; яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності; виконання значних і групових танцювальних номерів в оперетах і музичних комедіях, технічно складних номерів у виставах усіх жанрів.

Завідувач художньо-постановочної частини
Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта. Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років.
Завдання та обов'язки:
1. Здійснює керівництво всім комплексом робіт художньо-постановочної частини.
2. Організовує та контролює виробництво прем’єрних вистав, осіб залучених до виробничих процесів у постановці вистави. Організовувати виготовлення
декорацій у межах затверджених витрат та термінів, монтування і проведення вистав, як на стаціонарі так і під час виїзду.
3. Бере участь разом з художником-постановником, режисером у розгляді та представлені макетів і ескізів, оформлення на затвердження керівництву. Складати описи робіт, організовувати виготовлення макетів, кошторисної та технічної документації.
4. Складає плани і графіки робіт та контролювати їх виконання.
5. Готує заявки на придбання необхідних матеріалів для нових та поновлених вистав. Забезпечує можливе комплектування та використання деталей оформлення із запасних фондів, вести склади.
6. Готує заявки на ремонт, оформлення вистав поточного репертуару.
7. Організовує роботу з підготовки сценічного майна до гастролей, виїзних вистав (ремонт, оформлення, упакування, перевезення тощо).
8. Складає кошторис витрат на постановки вистав.
9. Забезпечує дисципліну та організованість у роботі підлеглих йому служб, бездоганно дотримуватись правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежної безпеки.

Повинен знати: організацію творчо-виробничого процесу; основи економіки і планування; техніку і технологію виготовлення декорацій, меблів, реквізиту, тощо; властивості та специфіку фактури матеріалів, що застосовується у театральному виробництві; правила зберігання і транспортування декорацій; досвід роботи українських і світових закладів у галузі декораційного мистецтва, театральної техніки і технології; специфіку творчої роботи; основи бухгалтерського обліку і звітності; економіку та організацію праці та управління виробництвом.

Перелік додаткової інформації за бажанням конкурсанта:

1. Резюме.

2. Інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні 3 роки у довільній формі: репертуар, виконані номери, портфоліо.

3. Копії документів про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки.

4. СD та DVD- записи.

Адреса, за якою подаються документи: 54017, м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59. 
Кінцевий строк прийняття документів: 25 липня 2022 р.

ерелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:

Дата проведення конкурсу – 26 липня 2022 р.
Місце проведення конкурсу: м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59.  Конкурс проводиться в один день у два етапи:

перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 26 липня 2022 р. о 12:00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59, Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії; 

другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу (вимоги до претендентів), 26 липня 2022 р., о 14:00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59, Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії.

Початок реєстрації кандидатів на заміщення вакантних посад – об 11:00. 

Для довідок: (0512) 47-92-72 (відділ кадрів).

Електрона адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з поміткою «Конкурс»).

*Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

** Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з МНАУТД та МК та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

***Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.