button-3896

У четвер, 15 березня 2018 року пішла з життя заслужена артистка України Ольга Іванівна Кузнєцова (1941-2018).З 1965 року, разом із своїм чоловіком, заслуженим артистом України Володимиром Кузнєцовим (1937-2016) вона служила в Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії
Ольга Іванівна Кузнєцова – гострохарактерна актриса, володарка класичного сопрано. Протягом майже півстоліття вона з успіхом втілювала на сцені як драматичні так і комедійні образи.Ольга Кузнєцова запам'яталась багатьом поколінням миколаївців за своїми блискучими ролями: Ази ("Циганка Аза" М.Старицького), Панночки ("Майська ніч" М.Старицького"), Василини ("Сто перша дружина султана" А.Філіпенка), Ганни Главарі ("Весела вдова" Ф.Легара), Добвишки ("Кайдашева сім'я" І.Нечуя-Левицького) та ще багатьма іншими.

Колектив Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії співчуває сім'ї Кузнєцових з непоправною втратою. Пам'ять про талановите та яскраве подружжя Кузнєцових назавжди закарбувалося в історії нашого театру.