button-3896

Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії (54017, м. Миколаїв, вул. Дунаєва, б.59) , 
згідно із положенням ст.21 Закону України «Про культуру» формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі; 
відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497 
(текст Порядку розміщено на офіційному веб-сайті Верховної Ради України )

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

«Актор ІІ категорії» - 2 штатні одиниці.
«Артист-вокаліст ІІ категорії» - 1 штатна одиниця.
«Артист хору І категорії » - 1 штатна одиниця.
«Артист балету вищої категорії» - 1 штатна одиниця.
«Артист балету І категорії» - 1 штатна одиниця.
«Артист балету ІІ категорії» - 1 штатна одиниця.

Актор II категорії
Кваліфікаційні вимоги:
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги:
Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах.

Артист-вокаліст II категорії
Кваліфікаційні вимоги:
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги:
Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання партій і ролей другого і третього плану.

Артист хору I категорії
Кваліфікаційні вимоги:
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста хору (театру) II категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: добрі музичні здібності; необхідна професійна підготовка для виконання хорових партій; володіння навичками хорового співу та читання партій з листа.

Артист балету вищої категорії
Кваліфікаційні вимоги:
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста балету (театру) І категорії не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: висока професійна майстерність, яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності; виконання провідних і перших партій, відповідальних сольних танцювальних номерів і партій в оперетах і музичних комедіях.

Артист балету І категорії
Кваліфікаційні вимоги:
Повну або базову вищу освіту відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) , стаж роботи за професією артиста балету другої категорії не менше 2 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: професійна майстерність, яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності; значних сольних і групових танцювальних номерів в оперетах і музичних комедіях, технічно складних номерів у виставах усіх жанрів.

Артист балету ІІ категорії
Кваліфікаційні вимоги:
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; добрі хореографічні, музичні, сценічні здібності, професійна підготовка; виконання ансамблевих танців та участь в масових сценах у спектаклях всіх жанрів; в окремих випадках — виконання інших партій і нескладних сольних номерів.


Адреса, за якою подаються документи: 54017, м. Миколаїв, вул. Дунаєва, б.59. 
Кінцевий строк прийняття документів: 04 червня 2018 р.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:

  • заява про участь у конкурсі у довільній формі;
  • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • витяг з трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.


Дата і місце проведення конкурсу: 05.06.2018 р.; м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59. Конкурс проводиться в один день у два етапи:

- перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 05 червня 2018 р. о 13:00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Дунаєва, 59, Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії; 

- другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу: 05 червня 2018 р. о 14:00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Дунаєва, 59, Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії (початок реєстрації – о 12:00).

З умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням
Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Для довідок: (0512) 47-92-72 (відділ кадрів), 47-92-52 (приймальня)