button-3896

Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії (54017,  м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд.59), згідно із положенням ст. 20 Закону України «Про театри та театральну справу» та ст.21 Закону України «Про культуру» формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі; відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016  № 497 (текст Порядку розміщено на офіційному веб-сайті  Верховної Ради України та Міністерства культури України)

 оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 1. «Актор вищої категорії» - 1 штатна одиниця;
 2. «Актор І категорії»- 1 штатна одиниця;
 3. «Актор ІІ категорії» - 2 штатні одиниці.
 4. «Артист балету ІІ категорії» - 3 штатні одиниці;
 5. «Артист оркестру І категорії» (скрипка) - 1 штатна одиниця;
 6. «Артист оркестру ІІ категорії» (альт/скрипка) – 1 штатна одиниця;
 7. «Завідувач художньо-постановочної частини» - 1 штатна одиниця;
 8. «Репетитор з балету» - 0,5 штатної одиниці;
 9. «Репетитор з техніки мови» - 1 штатна одиниця;
 10. «Художник- гример» - 1 штатна одиниця;
 11. «Художник – декоратор театрально-видовищного підприємства» - 1 штатна одиниця.

 

«Актор вищої категорії»

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією актора І категорії не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча індивідуальність; професійна майстерність; вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; виконання відповідних, у тому числі головних ролей у виставах театру; широке визнання публіки.

«Актор І категорії»

Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова  вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) , стаж роботи за професією актора другої категорії не менше 2 років. 

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідних ролей у виставах театру.  

«Актор ІІ категорії»

Кваліфікаційні вимоги:Повна або базова вища освіта відповідного  напряму  підготовки  (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.Спеціальні кваліфікаційні вимоги: Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах. 

«Артист балету ІІ категорії»

 Кваліфікаційні вимоги:

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.   

Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; добрі хореографічні, музичні, сценічні здібності, професійна підготовка; виконання ансамблевих танців та участь в масових сценах у спектаклях всіх жанрів; в окремих випадках — виконання інших партій і нескладних сольних номерів.

«Артист оркестру І категорії»

Кваліфікаційні вимоги:

Повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста оркестру ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:

Відмінні музичні здібності; високий рівень техніки та музичної культури  виконання; добрі навички читання

«Артист оркестру ІІ категорії»

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) -  без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:

Добрі музичні здібності;  необхідна професійна підготовка для виконання оркестрових партій; володіння навичками оркестрового виконання.

«Завідувач художньо-постановочної частини»

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта. Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років.

Повинен знати: організацію творчо-виробничого процесу; основи економіки і планування; техніку і технологію виготовлення декорацій, меблів, реквізиту, тощо; властивості та специфіку фактури матеріалів, що застосовується у театральному виробництві; правила зберігання і транспортування декорацій; досвід роботи українських і світових закладів у галузі декораційного мистецтва, театральної техніки і технології;  специфіку творчої роботи; основи бухгалтерського обліку і звітності; економіку та  організацію праці та управління виробництвом.

«Репетитор з балету»

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Повинен знати: класичний та сучасний вітчизняний та світовий балетний репертуар; класичну, сучасну і народну хореографію; методи педагогічної, тренажної та репетиторської роботи; нові твори, які приймаються до постановки; історію музики , театру, балету; основи акторської майстерності з її застосуванням у хореографічному мистецтві.

«Репетитор з техніки мови»

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр); без вимог до стажу роботи.

Повинен знати: теорію та практику техніки мови; методику педагогічної, тренажної роботи; основи акторської майстерності; класичну та сучасну драматургію; класичну та сучасну літературу.

«Художник-гример»

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); без вимог до стажу роботи.

Повинен знати: складання схеми побудови зовнішнього образу персонажів; технологію виробництва гриму (косметики); способи виготовлення всіх пастижерських виробів; основи кольорознавства; принципи художнього освітлення; призначення світлофільтрів; властивості матеріалів під час виготовлення пластичних деталей; історію образотворчого мистецтва; історію вітчизняного і світового театрального і музичного мистецтва.

«Художник-декоратор театрально видовищного підприємства»

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); без вимог до стажу роботи.

Повинен знати: техніку малювання, креслення, живопису; колористику, закони світлових поєднань і перспективи; технологію живопису різними барвниками і фарбами; властивості фарб з різним складом їх приготування; рецептуру ґрунтів і шпаклівок; правила складання тонів; технологію театрально-декораційних матеріалів, хімічного фарбування та художнього розпису тканин; досягнення організацій виконавських мистецтв в області живописно - декораційних робіт; методи творчої роботи зі створення декорацій. 

Перелік додаткової інформації за бажанням конкурсанта:

 1. Резюме.
 2. Інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні 3 роки  у довільній формі: репертуар, виконані номери, портфоліо.
 3. Копії документів про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки.
 4. СD та DVD- записи.

Адреса, за якою подаються документи: 54017, м. Миколаїв, вул. Дунаєва,  буд. 59. 

Кінцевий строк прийняття документів: 26 липня 2019  р.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:

Дата проведення конкурсу – 29 липня 2019 р.  

Місце проведення конкурсу:  м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59. 

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

 • перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 29 липня 2019 р. о 12:00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59, Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії; 
 • другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу (вимоги до претендентів), 29 липня 2019 р., о 14:00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59, Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії.

Початок реєстрації  кандидатів на заміщення вакантних посад – об 11:00. 

Для довідок: (0512) 47-92-72 (відділ кадрів).

Електрона адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з поміткою «Конкурс»).

*Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

**Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.