button-3896

Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії (54017,  м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд.59), згідно із положенням ст. 20 Закону України «Про театри та театральну справу» та ст.21 Закону України «Про культуру» формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі; відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016  № 497 (текст Порядку розміщено на офіційному веб-сайті  Верховної Ради України та Міністерства культури України)

 оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 1. «Актор ІІ категорії» (виконавець чоловічих ролей) - 1 штатна одиниця;
 2. «Артист балету ІІ категорії» (виконавець чоловічих ролей) - 1 штатна одиниця;
 3. «Завідувач художньо-постановочної частини» - 1 штатна одиниця;
 4. «Художник- гример» - 1 штатна одиниця;
 5. «Художник з освітлення» - 1 штатна одиниця.

«Актор ІІ категорії» (виконавець чоловічих ролей)

Кваліфікаційні вимоги:Вища освіта відповідного  напряму  підготовки  (спеціаліст, бакалавр, молодшийспеціаліст) без вимог до стажу роботи.Спеціальні кваліфікаційні вимоги: Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах. 

«Артист балету ІІ категорії»(виконавець чоловічих ролей)

 Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:

Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; добрі хореографічні, музичні, сценічні здібності, професійна підготовка; виконання ансамблевих танців та участь в масових сценах у спектаклях всіх жанрів; в окремих випадках — виконання інших партій і нескладних сольних номерів. 

«Завідувач художньо-постановочної частини»

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта. Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років.

Повинен знати: організацію творчо-виробничого процесу; основи економіки і планування; техніку і технологію виготовлення декорацій, меблів, реквізиту, тощо; властивості та специфіку фактури матеріалів, що застосовується у театральному виробництві; правила зберігання і транспортування декорацій; досвід роботи українських і світових закладів у галузі декораційного мистецтва, театральної техніки і технології;  специфіку творчої роботи; основи бухгалтерського обліку і звітності; економіку та  організацію праці та управління виробництвом.

«Художник-гример»

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); без вимог до стажу роботи.

Повинен знати: складання схеми побудови зовнішнього образу персонажів; технологію виробництва гриму (косметики); способи виготовлення всіх пастижерських виробів; основи кольорознавства; принципи художнього освітлення; призначення світлофільтрів; властивості матеріалів під час виготовлення пластичних деталей; історію образотворчого мистецтва; історію вітчизняного і світового театрального і музичного мистецтва.

«Художник з освітлення»

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр молодший спеціаліст); без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:

Відмінна пам’ять, добре логічне мислення, гарна просторова уява, вміння відрізняти красиве від негарного, миттєва реакція для прийняття вірного рішення на зміну світлової картинки і велике бажання творити.

Перелік додаткової інформації за бажанням конкурсанта:

 1. Резюме.
 2. Інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні 3 роки  у довільній формі: репертуар, виконані номери, портфоліо.
 3. Копії документів про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки.
 4. СD та DVD- записи.

Адреса, за якою подаються документи: 54017, м. Миколаїв, вул. Дунаєва,  буд. 59. 

Кінцевий строк прийняття документів: 28 серпня 2019  р.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:

Дата проведення конкурсу – 29 серпня 2019 р.  

Місце проведення конкурсу:  м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59. 

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

 • перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 29 серпня 2019 р. о 12:00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59, Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії; 
 • другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу (вимоги до претендентів), 29 серпня 2019 р., о 14:00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59, Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії.

Початок реєстрації  кандидатів на заміщення вакантних посад – об 11:00. 

Для довідок: (0512) 47-92-72 (відділ кадрів).

Електрона адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з поміткою «Конкурс»).

*Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

**Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.