Творчий колектив Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії долучається до відзначення в Україні року нашого земляка, Шевченківського лауреата, есеїста, журналіста, поета Дмитра Кременя!
![](https://i.imgur.com/ZcjSuXc.jpg)
21 серпня 2023 року, до 70-річчя з дня народження Дмитра Дмитровича, ми представимо нашим глядачам літературно-поетичну композицію "Стихії поета", в якій будуть поєднаються як його вірші, так і пісні, які створив Дмитро Кремінь у співавторстві з композиторами Тетяною Яровою та Анатолієм Мироновим.
![](https://i.imgur.com/p6xRYWc.jpg)
Показ відбудеться 21 серпня 2023 о 16:00 на основній сцені.
Вистава благодійна!
![](https://i.imgur.com/vw2fqHN.jpg)
Для реєстрації та отримання запрошення:
+38 (0512) 47-82-72
![](https://i.imgur.com/s5xO3Pa.jpg)